Zdalny projekt kuchni – jak? Tak!

meble kuchenne poznan

Tradycyjna relacja twarzą w twarz była do tej pory stałym elementem naszej pracy. Jest to także najwygodniejsza forma – podczas spotkania wiele kwestii można szybko potwierdzić.

Obecnie, modyfikujemy nasz codzienny tryb wykonywania obowiązków. O ile, w początkowej fazie omawiania szczegółów projektu kontakt osobisty jest uzasadniony, o tyle na kolejnych etapach możemy z niego zrezygnować i wiele poprawek nanosić po uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym. Jest to sprawdzony i szybki sposób. Wielokrotnie pracowaliśmy już w ten sposób realizując zamówienia chociażby w takich miejscach jak Teneryfa, czy Islandia.

projekt kuchni poznań

Chcemy pokazać Wam jakimi narzędziami dysponujemy i jak odbywa się obecnie nasza praca. Przede wszystkim duży ukłon w tym momencie w stronę najnowszych technologii, które są w stanie nas wesprzeć, by obejrzenie projektu było możliwe w dowolnym miejscu na świecie.

Pracę nad projektem, tak jak się to odbywało do tej pory, rozpoczynamy od omówienia szczegółów danego pomieszczenia. Oglądając rzut z wymiarami skupiamy się na ewentualnych rozwiązaniach funkcjonalnych. Analizujemy możliwości rozmieszczenia mebli kuchennych w zależności od tego, czy mamy do czynienia z kuchnią zamkniętą, czy aneksem kuchennym.

Kolorystyka i tekstury materiałów są dobierane na podstawie Waszych sugestii oraz przesłanych przez nas propozycji. Posiadamy bogatą bibliotekę zdjęć realizacji z wykorzystaniem każdego dostępnego w naszej firmie frontu kuchennego.

Po omówieniu sprzętu kuchennego, który ma się znaleźć w danej zabudowie, przystępujemy do tworzenia projektu. Równoległe przygotowywany jest także kosztorys inwestycji.

projekt kuchni poznań

Gdy projekt kuchni jest już gotowy... przesyłamy go Wam drogą mailową. W tym momencie otrzymujecie wizualizacje w formie plików jpg.

Ponadto proponujemy także innowacyjne rozwiązanie, które w jeszcze lepszym stopniu umożliwi obejrzenie wizualizacji. Dostajecie od nas link do bezpłatnej aplikacji, która jest zintegrowana z naszym programem do projektowania. W tym momencie otrzymujecie model kuchni 3D, który możecie obejrzeć na ekranie telefonu lub tabletu. Jeżeli jeszcze macie w domu okulary 3D, to czeka na Was nie lada niespodzianka!

Ogromną zaletą powyższego rozwiązania jest możliwość obejrzenia projektu na wielu płaszczyznach. Ważna staje się tutaj perspektywa użytkownika – to Wy decydujecie, który element chcecie obejrzeć. Aplikacja umożliwia pokazanie kuchni 3D z każdej strony. Możecie przyjąć perspektywę osoby stojącej przy płycie grzewczej lub oglądającej kuchnię od strony salonu. Możecie także obracać się analizując każdy element w indywidualnym tempie. Projektowanie kuchni jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne!

projekt kuchni 3

Adres e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

T: 784 486 658
T: 795 063 972
T: 784 487 928

Meble kuchenne Poznań, kuchnie Poznań, kuchnie na wymiar Poznań, meble kuchenne na zamówienie Poznań, projekty mebli kuchennych w Poznaniu. Nobilia.
Copyright © Art Design. All rights Reserved.