Zaplanuj swoją kuchnię

Pierwsze spotkanie

Podczas pierwszego spotkania omawiamy przyniesiony przez Państwa rzut (ewentualnie odręczny szkic) pomieszczenia lub gotowy projekt. Na tym etapie pomocne będą także zdjęcia wnętrza. W trakcie rozmowy staramy się ustalić priorytety domowników, omówić styl wnętrza oraz wstępne założenia aranżacji.

Drugie spotkanie

W trakcie kolejnego spotkania przedstawiamy gotowy projekt kuchni na wymiar. Staramy się omówić układ zabudowy pod kątem funkcjonalności. Zwracamy także uwagę na estetykę wnętrza oraz dobór materiałów. Na tym etapie możemy modyfikować aranżację oraz zmieniać kolory poszczególnych elementów. Poza wizualizacją, oglądaną wspólnie z Klientami, proponujemy także wirtualny spacer po kuchni. Dzięki okularom VR mają Państwo niesamowitą sposobność znalezienia się w zaprojektowanym wnętrzu. Z reguły jest to ulubiony moment, który stanowi nie lada atrakcję wśród naszych Klientów. Na tym etapie przedstawiamy także wstępną wycenę mebli kuchennych wraz z montażem.

Pomiar pomieszczenia

Jeżeli projekt spełnia Państwa oczekiwania, to przechodzimy do pomiaru pomieszczenia. W ustalonym terminie wykonujemy inwentaryzację wnętrza (najważniejsze, by była gotowa posadzka oraz tynki naniesione na ściany wewnętrzne). Uprzedzając Państwa zapytania: do wykonania pomiaru nie potrzebujemy gotowej podłogi – różnicę w wymiarach uwzględniamy w ostatecznej wersji projektu. W przypadku zmiany starej kuchni na nową pomiar wykonujemy na zastanym wnętrzu (nie ma konieczności usuwania obecnej zabudowy meblowej).

Trzecie spotkanie – umowa

Po kolejnym omówieniu ostatecznej wersji projektu podpisujemy umowę na realizację mebli zgodnie z przedstawionym harmonogramem. W zamówieniu możemy także uwzględnić sprzęty AGD specjalnie dobrane do Państwa kuchni.

Montaż

Na podstawie ustalonego terminu wykonujemy montaż naszych mebli. Po zakończonych pracach podpisywany jest protokół zdawczo-odbiorczy oraz wykonywana jest dokumentacja fotograficzna realizacji. Wraz z gotową kuchnią otrzymują Państwo broszurę, w której są zawarte wszelkie informacje dotyczące pielęgnacji mebli.

Adres e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

T: 784 486 658
T: 795 063 972
T: 784 487 928

Meble kuchenne Poznań, kuchnie Poznań, kuchnie na wymiar Poznań, meble kuchenne na zamówienie Poznań, projekty mebli kuchennych w Poznaniu. Nobilia.
Copyright © Art Design. All rights Reserved.