Promocja urodzinowa

Świętuj z nami 15 urodziny!! Skorzystaj ze specjalnej promocji na wyjątkową okazję 15% rabatu na wszystkie meble.

Szanowni Klienci!!
Dziękujemy, że jesteście z nami przez te wszystkie lata. To dla nas zaszczyt być częścią Waszych domów. 15 lat trwa nasza wspólna podróż, podczas której z dumą dostarczamy Państwu meble kuchenne Nobilia - kuchnie tworzone z pasją od 1945r. Mieliśmy przyjemność realizować nasze projekty, nie tylko w bliskiej okolicy. Polskę odwiedzamy z naszymi meblami od morza, aż po góry. Nasze kuchnie dotarły także do klientów z różnych zakątków świata: Teneryfa, Islandia, Szwecja, Norwegia, Niemcy, Holandia. W tym roku nawet do USA.

W każdym roku, kiedy rozrastała się nasza firma, powiększał się także asortyment meblowy. Oferujemy zarówno meble kuchenne oraz do jadalni, spiżarni, salonów, łazienek, biur, pralni, szafy wnękowe i garderoby. Realizujemy dla wszystkich wyjątkowe projekty, te duże i te małe. Każda kuchnia jest wyjątkowa niezależnie od wielkości pomieszczenia.

Aranżujemy kuchnie o różnym charakterze od loftowych, minimalistycznych, nowoczesnych, aż po rustykalne w bogatej gamie kolorów. Dbałość o estetykę, detale i ciekawe rozwiązania techniczne są wizytówką naszej najwyższej jakości. Dziękujemy za Państwa zaufanie i liczymy na dalsze wspólne doświadczenia. To Wy tworzycie naszą firmę!

Aby uczcić ten jubileusz, pragniemy podarować Wam coś wyjątkowego. To idealny moment, aby zrealizować swoje marzenia o nowych meblach kuchennych.

13 listopada ruszyła nasza urodzinowa promocja
15% RABATU na wszystkie meble z oferty Nobilia.

Czekamy na Was w naszych salonach meblowych Stwórzmy wspólnie niepowtarzalną kuchnię marzeń, która spełni wszystkie oczekiwania i trafi do Waszych wyjątkowych miejsc, gdzie będzie służyć przez długie lata.

Promocja trwa do 30 grudnia 2023, ale nie zostawiaj przyjemności tworzenia projektów na ostatnią chwilę . Rozpocznij kolejny rok z nowym wizerunkiem Twojego domu.

Marzenia trzeba spełniać jak najszybciej!

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy!
Z pozdrowieniami od całego zespołu ARTdesign.

promocja www 2023

Adres e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

T: 784 486 658
T: 795 063 972
T: 784 487 928

Meble kuchenne Poznań, kuchnie Poznań, kuchnie na wymiar Poznań, meble kuchenne na zamówienie Poznań, projekty mebli kuchennych w Poznaniu. Nobilia.
Copyright © Art Design. All rights Reserved.