Zdalny projekt kuchni – jak? Tak!

meble kuchenne poznan

Tradycyjna relacja twarzą w twarz była do tej pory stałym elementem naszej pracy. Jest to także najwygodniejsza forma – podczas spotkania wiele kwestii można szybko potwierdzić.

Obecnie, modyfikujemy nasz codzienny tryb wykonywania obowiązków. O ile, w początkowej fazie omawiania szczegółów projektu kontakt osobisty jest uzasadniony, o tyle na kolejnych etapach możemy z niego zrezygnować i wiele poprawek nanosić po uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym. Jest to sprawdzony i szybki sposób. Wielokrotnie pracowaliśmy już w ten sposób realizując zamówienia chociażby w takich miejscach jak Teneryfa, czy Islandia.

projekt kuchni poznań

Chcemy pokazać Wam jakimi narzędziami dysponujemy i jak odbywa się obecnie nasza praca. Przede wszystkim duży ukłon w tym momencie w stronę najnowszych technologii, które są w stanie nas wesprzeć, by obejrzenie projektu było możliwe w dowolnym miejscu na świecie.

Pracę nad projektem, tak jak się to odbywało do tej pory, rozpoczynamy od omówienia szczegółów danego pomieszczenia. Oglądając rzut z wymiarami skupiamy się na ewentualnych rozwiązaniach funkcjonalnych. Analizujemy możliwości rozmieszczenia mebli kuchennych w zależności od tego, czy mamy do czynienia z kuchnią zamkniętą, czy aneksem kuchennym.

Kolorystyka i tekstury materiałów są dobierane na podstawie Waszych sugestii oraz przesłanych przez nas propozycji. Posiadamy bogatą bibliotekę zdjęć realizacji z wykorzystaniem każdego dostępnego w naszej firmie frontu kuchennego.

Po omówieniu sprzętu kuchennego, który ma się znaleźć w danej zabudowie, przystępujemy do tworzenia projektu. Równoległe przygotowywany jest także kosztorys inwestycji.

projekt kuchni poznań

Gdy projekt kuchni jest już gotowy... przesyłamy go Wam drogą mailową. W tym momencie otrzymujecie wizualizacje w formie plików jpg.

Ponadto proponujemy także innowacyjne rozwiązanie, które w jeszcze lepszym stopniu umożliwi obejrzenie wizualizacji. Dostajecie od nas link do bezpłatnej aplikacji, która jest zintegrowana z naszym programem do projektowania. W tym momencie otrzymujecie model kuchni 3D, który możecie obejrzeć na ekranie telefonu lub tabletu. Jeżeli jeszcze macie w domu okulary 3D, to czeka na Was nie lada niespodzianka!

Ogromną zaletą powyższego rozwiązania jest możliwość obejrzenia projektu na wielu płaszczyznach. Ważna staje się tutaj perspektywa użytkownika – to Wy decydujecie, który element chcecie obejrzeć. Aplikacja umożliwia pokazanie kuchni 3D z każdej strony. Możecie przyjąć perspektywę osoby stojącej przy płycie grzewczej lub oglądającej kuchnię od strony salonu. Możecie także obracać się analizując każdy element w indywidualnym tempie. Projektowanie kuchni jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne!

projekt kuchni 3

Adres e-mial

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

T: 888 213 954
T: 795 063 972
T: 784 487 928

Meble kuchenne Poznań, kuchnie Poznań, kuchnie na wymiar Poznań, meble kuchenne na zamówienie Poznań, Nobilia. Meble kuchenne Poznań, kuchnie Poznań, meble kuchenne na wymiar Poznań, projekty mebli kuchennych w Poznaniu.
Copyright © Art Design. All rights Reserved.